“Україна без сміття” відкриє велику сортувальну станцію і магазин zero waste на ВДНГ

Громадська організація “Україна без сміття” відкриє нову велику станцію сортування відходів в Києві на ВДНГ. Відкриття планується навесні 2021 року.

Крім того, проект включає створення міського городу, публічної майстерні ресайклінгу, магазину в форматі zero waste ( “нуль відходів”). А також для проведення фермерських ринків буде створена open air майданчик без пластику.

Договір оренди з ВДНГ підписаний на 5 років. Зараз запущений наступний етап проекту – збір коштів на будівництво станції.

Всього планують зібрати 10 млн грн. Для цього “Україна без сміття” відкрила спеціальний рахунок, на який може перерахувати внесок кожен бажаючий, повідомляється на fb-сторінці організації.

Євгенія Аратовская, засновниця “Україна без сміття”, почала в соцмережах промо великий Донат кампанії. Фото: www.facebook.com/Aratovska

А також організатори запрошують компанії стати партнером проекту і зробити корпоративний внесок на його реалізацію, і готова провести презентацію, отримавши повідомлення на пошту hello@nowaste.org.ua.

Крім того, на платформі KIND Challenge в форматі забігу благодійників збирають 100 тисяч грн на сортувальну лінію-стрічку.

І американська діаспора Nova Ukraine фандрейзіт на майстерню ресайклінгу на ВДНГ $ 10 тисяч.

На сьогодні в Києві працюють дві станції “України без сміття”: на вулиці Михайла Максимовича, 8 і на вулиці Саперно-Слобідська, 25/14 (метро “Деміївська”), яка набагато більше і приймає 40 видів відходів. На період тестування, послуга безкоштовна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *