“Укравто” втратила перше місце в рейтингу продавців авто

Багаторічний лідер українського авторинку – корпорація “УкрАвто”, яка в минулі роки контролювала понад 50% всіх дистриб’юторських продажів, за підсумками 2019 року виявилась на 3 місці і займає ринкову частку в 13,5%.

Причому за минулий рік “УкрАвто” поступилася і 2 місце, куди перемістилася “Тойота Україна” з показником 15% всіх дистриб’юторських продажів, повідомляє AUTO-Consulting.

Лідером же за підсумками 2019 року став компанія “Рено Україна”, на яку довелося 17,4% українського ринку. Всього за 1 рік “Рено Україна” змогла випередити і “УкрАвто”, і “Тойота Україна” (+3 пункти).

Зазначено, що ще одне стрімке сходження продемонструвала компанія “Єврокар”. За обсягом реалізованих автомобілів серед дистриб’юторів “Єврокар” тепер №5 з ринковою часткою в 6,4%.

Близько показники (6,3%) тепер і у компанії “Пежо Сітроен Україна”, і 6 місце серед операторів. За останній рік вона додала відразу 4 пункту і увійшла в число ключових “гравців” українського авторинку.

“Зберегли за минулий рік свій вплив” Порше Україна “і корпорація” Богдан “. А Winner,” Ніссан Україна “і” АВТО Інтернешнл “знизили активність”, – йдеться в аналітиці.

Також відомо, що лише 3 компанії змогли подолати 10000-ий рубіж продажів за 2019 рік, а понад 5000 автомобілів змогли продати 10 компаній. Вони контролювали 90% всіх продажів українського авторинку.

Слід зазначити, що під підсумками роботи AUTO-Consulting оцінює первинні продажу тільки дистриб’юторських компаній (імпортерів або виробників), без урахування роботи дилерських мереж. При цьому для оцінки частки ринку враховувалися тільки кількісні показники продажів авто в штуках, без урахування їх вартості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *