UKRAVIT вивів на ринок новий препарат для озимих зернових культур

Захист озимих зернових культур від комплексу хвороб і шкідників – питання надзвичайно актуальне напередодні осінньої посівної. Тим більше, що інтенсифікація вирощування зернових і недотримання сівозміни, що сьогодні досить часто зустрічається в сільському господарстві, з року в рік негативно впливають на фітосанітарний стан. Тому першим кроком до високого рівня врожайності цих культур є ефективна і надійна захист насіння і молодих рослин на початкових етапах їх росту і розвитку.

Так вважають експерти компанії UKRAVIT.

«Озимим зерновим культурам на початкових етапах росту і розвитку загрожує надзвичайно велика кількість грибкових хвороб і ґрунтових, а також раннепослевсходових шкідників, і їх шкідливість по відношенню до молодим рослинам в цей період досить висока, – зазначає керівник агрономічного департаменту компанії UKRAVIT Олександр Мігловец. – Тому щоб створити посівам оптимальне середовище, UKRAVIT в цьому сезоні вивів на ринок інноваційний інсекто-фунгіцидний протруйник із стимулюючим ефектом Паскаль (флудіоксоніл, 50 г / л + тебуконазол, 30 г / л + азоксистробін, 20 г / л + тіаметоксам, 250 г / л). Він високоефективно контролює широкий спектр збудників насіннєвої, грунтової і аерогенної інфекції та ґрунтових і раннепослевсходових шкідників і за рахунок комбінації діючих речовин з різних хімічних класів забезпечує тривалий період захисної дії ».

За словами Олександра Мігловца, завдяки оптимально підібраному складу Паскаль здатний контролювати широкий спектр хвороб і шкідників, які можуть загрожувати посівам, в різних грунтово-кліматичних зонах України, забезпечує тривалий період захисної дії і при цьому – не має ризику прояви резистентності у шкідливих організмів.

«Флудіоксоніл, який входить до його складу, – діюча речовина контактної дії, локально проникає в тканини насіння, повільно переміщається по сходам, призводить до порушення функціонування клітинних мембран грибів і зупиняє ріст міцелію. Тебуконазол має системну дію і забезпечує захисні, лікувальні і викорінювати функції: він викликає блокування біосинтезу ергостеролу, що призупиняє поділ клітин збудника, в результаті чого він гине. Азоксистробін – це системне, трансламінарну і захисне діюча речовина з додатковим лікувальним дією; це – інгібітор клітинного дихання, який блокує утворення спор і ріст міцелію. А тіаметоксам блокує нікотинові рецептори в постсинаптичні мембрані синапсу, в результаті чого порушується рухлива активність шкідника, що не дозволяє йому продовжувати процес харчування », – пояснює Олександр Мігловец.

За його словами, Паскаль є рішенням №1 для захисту озимих зернових колосових культур від головешки (види), кореневих і прикореневих гнилей, септоріозу та борошнистої роси на початкових етапах росту, хлібної жужелиці, дротяники, злакових мух, хлібних блішок, попелиць, цикадок.

«Крім того, завдяки азоксистробін препарат сприяє потужному зростанню і розвитку кореневої системи і її маси, збільшення товщини колеоптиля, підвищенню здатності поглинання вологи і елементів живлення з грунту, поліпшенню інтенсивності фотосинтезу, а за рахунок тіаметоксамом – забезпечує антистресовий ефект. Тому завдяки його застосуванню створюються оптимальні умови для росту і розвитку на початкових етапах вегетації озимих », – зазначає Олександр Мігловец.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *