Угорщина будує на кордоні з Україною найбільший в Європі вантажний термінал

Будівництво найбільшого в Європі интермодального залізничного комбінованого терміналу East-West Gate (EWG) почалося неподалік від угорсько-українського кордону в м Фенешлітке (Угорщина).

Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на угорське інформагентство Pressinform. Відзначається, що термінал EWG стане першим наземним інтермодальним комбінованим терміналом на європейському континенті, який буде побудований на «зелених» технологіях. Теоретична потужність терміналу, який будується на території в 125 га, становить 1 млн TEU на рік.

Інвестиції в розмірі € 61 млн залучаються повністю з приватних джерел. «Оснащений за найсучаснішими технологіями інтермодальний термінал EWG, будучи західним шлюзом Нового Шовкового шляху, пропонує альтернативний маршрут вантажних перевезень з Азії в Австрію, Швейцарію, Італію, Словенію, Хорватію і Німеччину, він буде швидше, ніж нинішні сухопутні і морські шляхи», – йдеться в повідомленні. Тестову експлуатацію об’єкта планується почати в січні 2022 року, а остаточна здача повинна відбутися в І кварталі 2022 р

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *