Угода не відбулася: мережа магазинів «Коло» не стала власністю «ОККО»

Тривалі переговори керівництва мережі автозаправних комплексів «ОККО» (АТ «Концерн Галнафтогаз») щодо придбання мережі магазинів «КОЛО» так і не спричинили укладення угоди.

Як повідомляє інвестиційна компанія BGV Group Management, магазини «Коло» залишаться в числі її активів.

«У результаті тривалих переговорів керівництво двох компаній ухвалило спільне рішення не укладати угоду про продаж-купівлю мережі магазинів «Коло». Причиною такого рішення стало те, що сторони не дійшли єдиного бачення щодо умов договору», — йдеться у заяві прес-служби.

Зазначається, що команда інвестиційної компанії BGV Group Management та «Коло» продовжать розвивати бренд та розширювати мережу магазинів.

Інформація про потенційну купівлю “Коло” товариством “Концерн Галнафтогаз” (АЗК “ОККО”) з’явилася на початку жовтня 2021 року. Вартість потенційної угоди не розголошувалась, але експерти оцінювали її в $15-20 млн. Було відомо, що компанія «КОЛО» зацікавила «ОККО» як успішний бренд продуктового рітейлу.

Мережа роздрібної торгівлі «Коло» – це понад 260 міні-маркетів формату «магазини біля будинку». Бренд входить до найбільших торгових мереж України. BGV Group Management інвестиційна компанія Геннадія Буткевича. Мережа АЗС “ОККО” налічує 415 автозаправок, на яких розташовані кафе та магазини. Вона належить бізнесменові Віталія Антонова, статки якого Forbes Україна 2021-го оцінив у $385 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *