Uber запустила послугу створення програм компенсації витрат з доставки співробітників в офіс для бізнесу

Сервіс за замовленням таксі Uber запустив в Україні послугу Uber for Business Commute для створення корпоративних програм по по доставці співробітників в офіс.

“З новою послугою Uber for Business Commute компанії можуть створювати спеціальні програми поїздок на роботу, щоб покрити витрати з доставки співробітників в офіс і з офісу, використовуючи набір продуктів Uber, таких як UberX або Uber Select”, – наголошується в повідомленні прес-служби компанії .

Корпоративні клієнти зможуть вибирати пункти висадки та посадки співробітників, в які вони можуть замовляти поїздки, включаючи офіси, місця прибуття чи відправлення інших видів транспорту. Також можна вибирати час і дні для надання співробітникам поїздок.

“Ми побачили, що наша платформа і технології становлять велику цінність для малих, середніх і великих підприємств, і ми докладаємо всіх зусиль, щоб підтримати корпоративних клієнтів і їх співробітників найбезпечнішими і економічно ефективними способами під час відновлення економіки”, – заявив глава з розвитку Uber в Центральній і Східній Європі Георгій Соколянський.

У компанії також повідомили, що попит на послугу “Uber для Бізнесу” з березня 2020 року в Європі виріс на 120%.

Генеральний директор Uber Дара Хосровшахі під час дзвінка з інвесторами за підсумками першого кварталу 7 травня 2020 року заявив, що недавнє відновлення бізнесу Uber було в основному обумовлено поїздками з 9:00 до 17:00 по буднях, включаючи спільні поїздки. За його словами, ці нові послуги допомагають підприємствам і містам повернутися до роботи, а також відкривають нові можливості заробітку для водіїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *