Uber запускає в Києві безконтактну доставку посилок

Сервіс замовлення таксі Uber запускає в Києві новий продукт – функцію безконтактної доставки посилок Uber Connect. Про це йдеться в повідомленні компанії.

“Будь то пакет продуктів або необхідних речей для близької людини, настільна гра на день народження друга або ваше особливе новорічне печиво, тепер кожен може відправити необхідну посилку”, – відзначають в компанії.

Функція з’явиться в додатку Uber як нова опція в меню вибору поїздки. Користувачеві потрібно буде натиснути значок “Посилка”, вказати відомості про одержувача і місце доставки, а після прибуття водія посилку покласти в авто.

Сервіс дозволяє ділитися статусом поїздки з кількістю до п’яти осіб зі списку контактів користувача. Відповідно, якщо це не подарунок-сюрприз, одержувач посилки зможе також легко відстежувати процес доставки до моменту отримання.

Як і в разі будь-якої поїздки UberX, вартість послуги розраховується на основі найбільш точної оцінки часу і відстані, яка застосовується до маршруту.

“Uber Connect дотримується всіх відповідні протоколи гігієни і безпеки. До них відносяться вимога наявності масок для всіх водіїв, а також дотримання всіх заходів безпеки, включаючи нагадуючи водіям про необхідність миття рук і дезінфекції відповідних сумок для доставки”, – наголошується в повідомленні.

Відправники і одержувачі також повинні будуть слідувати контрольному списку інструкцій, щоб гарантувати дотримання заходів соціального дистанціювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *