Uber Shuttle відновлює роботу для всіх пасажирів

У понеділок, 1 червня 2020 року, всі 22 маршрути Uber Shuttle знову стануть доступні для всіх користувачів.

Маршрути і ціни будуть такими ж, як і на початку року, з незначними винятками.

Медичні працівники, після подачі заявки на отримання спеціального коду “Uber Medics”, як і раніше зможуть користуватися послугою безкоштовно.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Внутрішні поверхні всіх шатлів обробляються антисептичними засобами після кожної зміни. Шатли також будуть дезінфікувати щодня всередині і зовні. Як водії, так і пасажири отримають нагадування про санітарні заходи обережності, таких як миття рук і носіння маски або пов’язки для особи.

Водіям і пасажирам знадобиться відповісти на конкретні контрольні питання в додатку, підтвердивши, що вони прийняли ці заходи, перш ніж вони зможуть забронювати поїздку або вийти на лінію. Для підтримки соціального дистанціювання кількість пасажирів буде обмежена таким чином, щоб біля кожного зайнятого місця було одне вільне.

У компанії повідомили, що з відновленням роботи громадського транспорту Києва в кінці травня і поверненням Uber Shuttle, у жителів знову буде більше можливостей пересуватися по місту. У міру того, як мобільність відновлюється і розвивається в рамках “нової реальності”, існує гостра необхідність у чіткій нормативній базі для транспортних послуг.

“З змінюються моделями мобільності і зростаючими потребами в галузі безпеки після пандемії, зараз як ніколи актуально закласти нормативну базу для сучасних послуг мобільності. Ми продовжуємо діалог з зацікавленими сторонами і сподіваємося, що нормативно-правова база для таких послуг, як Uber Shuttle і UberX, буде модернізована, щоб закріпити їх переваги для пасажирів, водіїв і для міста “, – говорить глава з розвитку Uber в Центральній і Східній Європі Георгій Соколянський.

Uber направив Міністерству інфраструктури пропозицію про внесення поправок до Закону “Про автомобільний транспорт”, щоб створити чітку нормативно-правову базу, яка готова до майбутнього.

Крім того, за результатами дослідження “Оцінка населенням послуг таксі у великих містах” Uber Shuttle став добре відомим сервісом і високо оцінюється серед жителів. Недавнє дослідження показало, що 79% опитаних сказали, що знають про послугу Uber Shuttle, 69% оцінюють присутність Uber Shuttle на ринку перевезень як дуже позитивне, а 54% віддали перевагу б скористатися Uber Shuttle замість альтернативних послуг, таких як маршрутка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *