У WOG Cafe відкрили онлайн передзамовлення напоїв і страв з доставкою до авто

Мережа АЗК WOG запустила послугу замовлення напоїв і страв з доставкою до авто для користувачів власного додатка PRIDE. Нова функція доступна на всіх заправках WOG в Україні. Про це повідомляє прес-служба WOG.

“Клієнт може оформити замовлення в будь-який зручний момент. Так, пересуваючись по трасі, користувач може через додаток вибрати і сплатити страви і напої, а по прибуттю на АЗК, просто заправитися і почекати виносу замовлення”, – пояснює директор Дирекції цифровий трансформації мережі АЗК WOG Олег Кушіль.

Для додаткового замовлення доступні: холодні і гарячі напої, хот-доги, сендвічі, фреш-сендвічі, десерти, бургери, лаваші, круасани, основні і перші страви, снеки і сніданки. Для незапакованних страв доступна кастомизация – вибір соусів, топінгів і т. П.

У додатку також відображається інформація про орієнтовний час прибуття клієнта до вибраного WOG Cafe.

Для отримання замовлення не виходячи з авто, клієнт повинен сповістити персонал про прибуття на локацію, натиснувши іконку “Я на місці”. Замовлення також можна забрати самостійно.

“Наш новий сервіс дає можливість користувачам не тільки зберегти свій час, але і допомагає мінімізувати небажані контакти з іншими людьми, що в сучасних умовах надважливо”, – підкреслив Олег Кушіль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *