У Watsons закликали владу не закривати магазини з товарами першої необхідності

Міжнародна мережа роздрібної торгівлі “Watsons” закликала органи місцевого самоврядування керуватися Постановою Кабінету міністрів України і зверненням Президента України, а тому переглянути перелік магазинів, які можуть продовжувати свою роботу, і включити в цей список компанії сегмента дрогері. Про це йдеться в офіційному зверненні компанії.

В “Watsons” повідомили, що продовжують працювати, керуючись рекомендаціями ВООЗ, МОЗ України, Центру Громадського здоров’я за посиленим дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм.

“Однак в деяких регіонах відбувається закриття магазинів” Watsons “, за рішенням місцевої влади. Основою асортименту магазинів мережі Watsons є товари першої необхідності, дезінфікуючі засоби, засоби гігієни та побутові товари, і неможливість придбати цю необхідну продукцію є порушенням прав людини. Гігієна під час пандемії – найважливіший захід для збереження здоров’я та попередження ситуації з можливим поширенням коронавируса “, – впевнені в компанії.

“Основними цінностями нашої компанії є дотримання міжнародних стандартів, етичних норм ведення бізнесу та дотримання правових норм держави, максимально забезпечуючи потреби і інтереси клієнта. Мета мережі Watsons – забезпечити безперебійний і безпечний доступ населення до необхідної для підтримки життєдіяльності продукції”, – резюмували в компанії.

З огляду на всі перераховані вище аргументи, в “Watsons” наголосили на необхідності продовження роботи магазинів сегмента дрогері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *