У Торгово-промисловій палаті України розповіли, кому відмовляють у видачі сертифікатів

Торгово-промислова палата України (ТППУ) відзначає істотне зростання звернень підприємств, які намагаються свої звичайні проблеми і невиконання зобов’язань обгрунтувати форс-мажором.

Як говориться в прес-релізі компанії, в таких випадках ТПП України на підставі норм чинного законодавства і за результатами аналізу документів відмовляє у видачі сертифікатів, які свідчать про наявність обставин форс-мажору.

“Торгово-промислова палата України захищає інтереси всього українського бізнесу. Ми вважаємо неприпустимими спроби великої кількості підприємців і підприємств, які намагаються посилатися на форс-мажорні обставини для ухилення від виконання зобов’язань перед партнерами – будь то український чи іноземний бізнес, або фізичні особи. У цих випадках ми відмовляємо у видачі сертифікатів про наявність форс-мажорних обставин “, – заявив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

У компанії підкреслили, що важливий аспект у роботі ТПП полягає в аналізі умов укладених договорів на предмет відповідальності за невиконання зобов’язань і підстав звільнення від них, зокрема, в разі настання форс-мажорних обставин.

У ТПП України відзначають, що зниження кількості звернень в палату свідчить про здатність підприємців домовлятися про врегулювання ситуацій в кризових умовах.

“Отримання сертифікату про форс-мажорі – право, а не обов’язок. Час карантину показало, що український бізнес свідомий, вміє домовлятися”, – сказав Геннадій Чижиков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *