У сервісу Glovo з’явилася підписка на безкоштовну доставку – 199 грн / міс

У сервісу доставки Glovo з’явилася щомісячна підписка Glovo Prime, забезпечує безкоштовну доставку.

Вартість передплати – 199 грн / міс, повідомляє Retailers.

Зазначено, що безкоштовна доставка діє на замовлення від 150 грн. При цьому кількість замовлень не обмежена. Однак зараз Glovo Primе працює в тестовому режимі в Україні, компанія офіційно не анонсувала запуск послуги.

Як зазначається, Glovo Prime – це платна підписка сервісу Glovo, з якої користувачі програми отримують доступ до безкоштовної доставки та ексклюзивним акційними пропозиціями.

“Вартість передплати на один місяць (30 днів з моменту оплати) становить 199 грн. Підключити підписку можна у відповідному розділі меню програми Glovo. Після скасування підписки, її умови залишаються активними до кінця оплаченого періоду”, – йдеться в повідомленні.

Дія Glovo Prime поширюється на всі розділи в додатку, крім “Експрес-доставка” і “Що завгодно”. З послугою підписки опція безкоштовної доставки доступна з закладів зі спеціальною позначкою Glovo Prime.

У той же час безкоштовна доставка діє на замовлення від 150 грн з ресторанів, кафе і магазинів (розділи “Їжа”, “Кава і десерти”, “Подарунки”, “Здоров’я і краса”), і від 180 грн в замовленнях з супермаркетів.

Відомо, що щомісячна підписка Prime була запущена ще в 2018 році. За словами прес-служби Glovo, Україна стала 12-ю з 22 країн присутності сервісу в світі, де запустили Glovo Prime. На даний момент підписка доступна в Іспанії, Італії, Грузії, Румунії та ще 7 країнах. В середньому 10% споживачів на цих ринках є постійними передплатниками Glovo Prime.

“В Україні сервіси підписки зараз тільки набувають популярності, але Glovo Prime вже має очевидні переваги для українських користувачів додатка Glovo. Наприклад, середня вартість доставки з ресторанів в Києві – 40 грн, в розділі” Супермаркети “і” Здоров’я і краса “- 60 грн . з Glovo Prime користувач отримує явну економію, якщо робить більше 4-х замовлень в місяць з різних розділів. Основна цільова аудиторія Glovo Prime – користувачі сервісу Glovo, які здійснюють понад 15 замовлень на місяць, яких в Україні вже є значна кількість. в майбутньому ми плануємо розширювати наповнення послуги Glovo Prime, зокрема, додавати вигідні акційні пропозиції від партнерів сервісу “, – прокоментували запуск Glovo Prime в компанії.

За даними інвесткомпанії Capital Times, наведеними в журналі Forbes, в 2020 році обсяг ринку доставки України становитиме $ 1,1 – $ 1,15 млрд – 85% від цієї суми припадає на великі міста. При цьому приблизно 300 000 операцій на місяць виконує Glovo, а 100 000 – конкурент “Ракета”.

Нещодавно необмежену безкоштовну доставку по підписці запустив ритейлер Walmart. Крім цього члени Walmart + отримують додаткові знижки на паливо, а також можливість оплачувати покупки за допомогою технології Scan & Go.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *