У Раду оперативно внесуть законопроект про відстрочку фіскалізації ФОП на рік – Арахамія

У Верховну Раду оперативно внесуть законопроект про відстрочку фіскалізації фізичних осіб-підприємців на один рік, щоб був час для напрацювання оптимальних рішень, необхідних для впровадження більш цивілізованих правил для бізнесу, повідомив глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

“Економіка сьогодні дійсно потребує ефективних рішеннях. Сьогодні, наприклад, було багато подій під Верховною Радою. Організатори, серед іншого, це наші ФОП. Розвиток бізнесу – для нас, як нових політиків, – пріоритетне завдання. Для нас це дуже важливо. Тому сьогодні оперативно зустрівся з активом громадських спілок ФОП. Проблематика абсолютно зрозуміла для мене. Тому швидко вносимо законопроект для відстрочки фіскалізації ФОП на рік “, – написав він на своїй сторінці в Фейсбук у вівторок.

Арахамія вказав, що це не остаточне вирішення питання, але цей час потрібно, щоб напрацювати оптимальні рішення, необхідні для стимуляції економіки і впровадження більш цивілізованих правил для бізнесу.

“Бізнес в Україні повинен відчувати себе вільно і розуміти, що держава його захищає”, – підкреслив він.

Раніше глава громадської організації “Твердиня”, кандидат в депутати Київради від партії “Слуга народу” Юрій Федоренко повідомив в соцмережі, що особисто передав Арахамія звернення по ситуації, що склалася навколо введення фіскалізований РРО (реєстратори розрахункових операцій) для фізичних осіб-підприємців, що привело до значного зростання соціальної напруженості.

“Спроби ускладнити роботу підприємців в умовах карантину приведуть до неможливості здійснення діяльності, бізнес-еміграції, в той час як сьогодні місцеві бюджети мінімум на 20% відсотків наповнюються саме за рахунок податків, які сплачує малий бізнес”, – зазначив він.

За словами Федоренка, Арахамія пообіцяв, що влада в найкоротші терміни відреагують на звернення і знайдуть компромісне рішення, яке створить для приватних підприємців кращі умови для максимально безперешкодного і прозорого ведення бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *