У першому півріччі 2021 року обсяг ринку іграшок в Україні зріс на 6,2%

За даними Української Асоціації індустрії іграшок, у першому півріччі 2021 року обсяг ринку іграшок в Україні показав зростання на 6,2%, до $256 млн, порівняно з аналогічним періодом 2020 року. Про це передає “RAU” з посиланням на дані Української Асоціації індустрії іграшок.

Також покращала ситуація з експортом іграшок з України: за дев’ять місяців поточного року експорт українських товарів зріс на 50%, що вже перевищує обсяг продажу за весь 2020 рік.

Фото 2 — В первом полугодии 2021 года объем рынка игрушек в Украине вырос на 6,2%

Об’єм експорту іграшок. Інфографіка: Українська Асоціація індустрії іграшок

За каналами продажів ситуація не сильно змінилася у 2021 році. Переважна кількість їх припадає на спеціалізовані магазини, де цей канал зріс до 57% за рахунок скорочення частки супермаркетів (19,5%), ринків (11,5%), а також інтернет-магазинів (12%), які після ослаблення карантинних заходів та локдаунів втратили 1% частки продажів.

Фото 3 — В первом полугодии 2021 года объем рынка игрушек в Украине вырос на 6,2%

Канали продаж іграшок в Україні. Інфографіка: Українська Асоціація індустрії іграшок

В Асоціації наголосили, що ключовими трендами цього року стали: S.T.E.M. (інтерактивні іграшки або ігрові набори, що спонукають дітей вивчати, конструювати, винаходити, впроваджувати інновації та мислити нестандартно), eco-friendly іграшки, настільні ігри та іграшки для розвитку емоційного інтелекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *