У Львові планують відкрити дві локації Regus в 2021 році – директор IWG plc в Україні

IWG plc, глобальний оператор провідних орендодавців офісних приміщень, розширить мережу гнучких офісів в столиці на три локації і вийде в регіони у 2021 році, повідомила директор IWG plc в Україні Юлія Литвиненко в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

“У Києві у нас в переговорному процесі три локації. При хорошому прогнозі, якщо все складеться, дві з них будуть відкриті вже в цьому році, одна в наступному. Поза столиці – дві локації у Львові, я сподіваюся, що вони будуть вже в цьому році. І ще два міста на ранній стадії переговорів, але можливі відкриття в кінці цього року або на початку наступного “, – розповіла Литвиненко.

IWG plc для розширення цікавлять перш за все міста-мільйонники. “Цікавить Одеса і Дніпро, придивляємося до Запоріжжя і Харкову. Думаю, що Одеса і Харків будуть у найближчому майбутньому”, – уточнила директор компанії.

IWG (раніше – Regus Group) – глобальний оператор провідних орендодавців офісних приміщень, створена в 2016 році як холдингова група, що об’єднує різні компанії з гнучким робочим простором, зареєстрована на Лондонській фондовій біржі. Головний офіс групи розташований в Швейцарії.

Представлена ​​в більш ніж 110 країнах, 1 тис. Міст і 3,3 тис. Локаціях.

В Україні перший офісний центр Regus (Horizon Tower по Вул.Шовковична в Києві) група відкрила в 1998 році. На березень-2021 мережу IWG plc в країні представлена ​​двома брендами: Regus і Spaces в 11 бізнес-центрах: Horizon Tower, Kyiv Podil, Gulliver, Horizon Park Business Center, Podil Heritage, IQ centre, Silver Breeze, Forum West Side, Avenue 53 та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *