У Києві запустять соціальне таксі для інвалідів

З вересня в Києві може заробити “Соціальне таксі” або “Інватаксі для дітей з інвалідністю”.

Про це повідомила заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Марина Хонда.

За її словами, спочатку це буде пілотний проект для 170 дітей з інвалідністю, які потребують постійної реабілітації і повинні пересуватися по місту.

У разі підтвердження ефективності послуги “Інватаксі” буде доступно для всіх осіб з інвалідністю, які не можуть пересуватися самостійно.

“Ми розуміємо, що транспортувати дітей з інвалідністю в звичайному громадському транспорті не найлегше заняття. Для таких завдань у нас вже працює соціальний транспорт, який обладнаний для перевезення людей на кріслах колісних і супроводжуючих осіб. Але Київ поки покривається в повному обсязі, адже близько 8 тисяч чоловік з інвалідністю вимагають спеціалізовану транспортне перевезення. “Інватаксі” збільшить кількість транспортних засобів та дозволить здійснювати більше перевезень і повністю покрити потребу “, – розповіла Хонда.

Чиновниця зазначила, що потреба в перевезенні людей з інвалідністю щорічно зростає. Так, в 2018 році було скоєно 19 тисяч 364 перевезення для 764 осіб, в 2019 – 20 тисяч 152 перевезення для 801 потребує.

За перший квартал 2020 року зареєстроване майже 8 тисяч перевезень для 410 осіб.

У КМДА відзначають, що запуск “Інватаксі” спростить для батьків та їхніх дітей доступ до необхідних послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *