У Києві запустили таксі для жінок і дітей Pink Taxi Kiev

У Києві з’явилася нова служба таксі – Pink Taxi Kiev. Особливість служби таксі в тому, що в автопарку тільки рожеві автомобілі, водіями є жінки, в кожній машині встановлені дитячі крісла і відеореєстратори. Служба позиціонує себе як таксі для жінок і дітей. Також в службі можна замовити послуги автоняня, яка передбачає повний супровід дитини від будинку до садка та навпаки.

Як пише The Village Україна, на даний момент ліцензію на перевезення в фірмі мають тільки три автомобіля, і ще сім машин скоро почнуть роботу. Pink Taxi Kiev є українською компанією і не має відношення до британської компанії Pink Taxi Group Ltd.

За словами представника компанії Андрія Литвинчука, сервіс був створений для комфорту і безпеки представників жіночої статі, так як, за його словами, в Україні часто зустрічаються випадки брутального поводження з клієнтками.

“Чоловіки досить часто допомагають жінкам сідати в автомобіль, щоб особисто переконатися в тому, хто за кермом. Іноді вони навіть записують номерні знаки, щоб бути впевненими в тому, хто буде везти жінку. У нашій службі в таких діях немає необхідності”, – зазначив юридичний представник компанії Pink Taxi Kiev Андрій Литвинчук.

Тарифи на поїздки по місту становлять 7 гривень за 1 кілометр, 12 гривень за містом, стартова ціна поїздки – 45 гривень за три кілометри. Оплата за послуги приймається тільки готівкою. Замовити машину можна через диспетчера, зателефонувавши за номером телефону, але в службі просять, щоб замовлення здійснювали заздалегідь, приблизно, за три години. Після прийняття замовлення приходить СМС з підтвердженням. Запуск сайту компанії планується в березні-квітні, мобільний додаток знаходиться в тестовому режимі і почне працювати в кінці лютого.

Примітно, що при замовленні таксі чоловікам відмовляють і рекомендують звернутися в іншу службу. При цьому в компанії підкреслюють, що з їхнього боку немає ніякої гендерної дискримінації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *