У Києві запустили сьомий за рахунком сервіс прокату електросамокатів

У Києві почав свою роботу новий сервіс оренди електросамокатів під назвою Jet.

Як повідомляє AIN.UA, Jet – компанія з Казахстану, яка створена в 2021 році. Сервіс почав працювати в містах Алмати і Нур-Султан. Наступною країною запуску стала Україна. Після Києва сервіс планують відкрити в Одесі, у Львові та в Харкові.

Потім в планах керівництва йде Грузія (звідти родом інший сервіс – Scroll).

За інформацією видання, сервіс Jet має одну велику відміну від усіх своїх конкурентів – в ньому немає плати за розблокування. Платити потрібно тільки за хвилину – 2,5 грн за хвилину.

У той же час є і другий варіант оренди – на 12 годин або “поки не розрядиться”: в такому випадку спишеться сума, що дорівнює обсягу зарядки (це близько 375 грн, якщо самокат повністю заряджений), а платити за хвилини не потрібно.

У AIN.UA відзначають, що це зручно для тих, хто хоче взяти самокат в оренду на весь день, хоч і не планує їздити на ньому без зупинки. Однак клієнт знатиме, що самокат закріплений за ним і його ніхто не забере.

Зона покриття – тільки правий берег Києва: центральна частина міста, Поділ, Печерськ. У майбутньому компанія планує розширювати число самокатів на лінії і збільшувати зону покриття.

Крім цього, серед відмінностей – можливість взяти до п’яти самокатів з одного аккаунта і накопичення бонусів.