У Києві запустили прокат електросамокатів Bikenow

Сервіс прокату велосипедів Bikenow запустив електросамокати в Києві. Про це в Facebook повідомила прес-служба компанії.

“Ми запустили самокати Bikenow в Києві! На них легко можна дістатися практично до будь-якого пункту призначення і здійснити прогулянку цікавішою. ​​А ще це дуже вигідно і екологічно”, – йдеться в повідомленні.

У компанії відзначають, що взяти в оренду самокат можна через додаток Bikenow (Android / iOS). За допомогою нього також можна взяти на прокат велосипед компанії.

При цьому орендувати самокат можна всередині спеціальної сервісної зони для електросамокатів, позначеної на карті жовтим кольором. Завершення оренди допустимо всередині “жовтої зони” на станціях і всередині зон паркування, позначених зеленим кольором.

Вартість активації самоката Bikenow коштує 9 грн. Хвилина поїздки – 1,9 грн в будні дні і 2,9 грн у вихідні. Доступна функція бронювання.

Bikenow працює по передоплаті. Для того, щоб орендувати будь-який транспорт компанії, баланс в додатку необхідно поповнити як мінімум на 100 грн. Кошти списуються з рахунку під час поїздки.


Самокат має три швидкісних режиму. За замовчуванням, поїздка буде починатися на другій швидкості і обмежена 20 км / год. Третій швидкісний режим рекомендується тільки для дуже досвідчених користувачів, які мають хороші навички їзди і екстреного гальмування на самокаті.

Доїхати на електротранспорті можна від станції метро “Лук’янівська” до “Дружби народів”, від Поштової площі до Політехнічного інституту і станції “Університет”.

За інформацією AIN.UA, компанія пропонує два розміри електросамокатів: стандартні і XL.

У розділі “Події” додатка Bikenow відзначається, що в найближчі дні з моменту запуску, самокати працюють в тестовому режимі. У найближчих планах компанії оновити мобільний додаток і розширити сервісні зони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *