У Києві запустили додаток, за допомогою якого можна порівнювати ціни різних служб таксі

У Києві запустили перший в країні мобільний додаток Taximer, яке порівнює ціни і сервіс різних столичних служб таксі, тим самим дозволяючи пасажирам заощадити час і гроші.

Додаток зіставляє послуги компаній за такими параметрами: вартість поїздки, ймовірність подачі машини і відгуки клієнтів. Також в сервісі передбачена smart-сортування, яка враховує одночасно всі ці критерії.

Щоб скористатися Taximer, користувачеві потрібно завантажити додаток на Android або IOS, задати параметри поїздки, порівняти ціни на неї, ймовірність приїзду машини і відгуки про службах, вибрати і замовити оптимальний варіант.

При цьому в програмі можна викликати машину не тільки для себе, але і для іншої людини, а також робити попередні замовлення, замовляти кур’єра або перевезення тварин.

Після поїздки клієнт може залишити відгук в додатку – саме на основі оцінок користувачів і буде формуватися рейтинг служб таксі в програмі.

На сьогоднішній день з сервісом співпрацює 15 служб таксі столиці, проте їх кількість постійно зростає.

Хоча поки платформа працює тільки в Києві, в майбутньому творці додатка планують розширити його дію в містах-мільйонниках і обласних центрах України. “Також скоро стане можливим безготівковий розрахунок”, – додають розробники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *