У Києві запрацювала нова служба доставки

Компанія Bolt заявила про запуск в Києві нової послуги – Delivery. Водіїв цього таксі-сервісу можна викликати в якості кур’єра для перевезення по місту пакетів або вантажів. Розмір яких обмежений багажним відділенням автомобіля (65x55x40см).

Продажі автокрісел різко злетіли після вступу в силу закону про штрафи

Щоб скористатися послугою Delivery від Bolt необхідно:

Вибрати місце призначення доставки і категорію Delivery;
Дочекатися водія і передати йому посилку;
Повідомити водієві контактний номер телефону, а також прізвище, ім’я та по батькові одержувача вантажу;
Поділитися інформацією про доставку з адресатом – для цього потрібно використовувати функцію “Поділитися поїздкою” в мобільному додатку).
У Bolt відзначили, що відповідальність за отримання вантажу залишається за одержувачем. І не рекомендували передавати речі вартістю понад 500 грн, а також їжу і напої.

Водій-кур’єр після двохвилинного очікування може зателефонувати відправнику з проханням поквапити одержувача. Якщо ж той не з’явиться протягом п’яти хвилин, то водій має право покинути місце призначення. Тоді посилка буде повернута відправнику або ж водій передасть її за однією з адрес компанії, передбачених для таких випадків.

Bolt також оголосив про заплановане запуску ще однієї категорії в своєму мобільному додатку – Pets. Вона буде призначена для тих пасажирів, хто побажає скористатися таксі-сервісом разом зі своїм домашнім улюбленцем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *