У Києві встановлять першу автоматичну парковку

У Києві встановлять першу в столиці роторну (автоматичну) парковку за 3,6 млн грн, яку чиновники КМДА обіцяли поставити ще травнем 2017 року під дворі мерії на Хрещатику. Про це розповів Дмитро Рахматуллін, заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, в інтерв’ю Сегодня.

“Ми запланували встановити роторну парковку в першому кварталі 2020 року, але вже не у дворі мерії, а на паркувальному майданчику Житнього ринку, там є доступ до електроживлення. Ця парковка була закуплена кілька років тому за бюджетні кошти. Вона абсолютно нова і в розібраному вигляді зберігалася на території одного з комунальних підприємств під охороною. Чому її не поставили раніше, мені не відомо. Зараз місце розташування ми вибрали людне – Поділ. Поруч знаходяться кілька бізнес-центрів, офісів, магазинів, ринок. тобто вона повинна бути затребуваною в цьому місці “, – повідомив Рахматуллін.

В інспекції по паркування кажуть, що автоматичної паркуванням зможуть скористатися всі бажаючі. Відзначається, що для установки парковки необхідно побудувати потужний фундамент із заглибленням у землю на півтора метра.

“Керувати першої механічної паркуванням буде КП” Житній ринок “. Парковка буде передана їм з балансу Департаменту транспортної інфраструктури КМДА. Роторна парковка розрахована на 12 автомісць. За площею вона займає всього два з половиною паркувальних місця. Тобто на місці двох машин буде стояти 12 . Вартість однієї години паркування становитиме, швидше за все, 7 або 10 гривень “, – зазначив Рахматуллін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *