У Києві судитимуть організатора піратських онлайн-кінотеатрів: завдав збитків на 5 млн грн

У Києві судитимуть 34-річного чоловіка, який створив і організував роботу незаконного онлайн-кінотеатру.

В результаті його злочинних дій правовласникам завдано збитків на суму понад 5 млн грн, повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

“Київської місцевою прокуратурою №2 направлено до суду обвинувальний акт щодо 34-річного чоловіка, який у змові з іншими особами створив кілька” онлайн-кінотеатрів “для демонстрації аудіовізуальних творів без дозволу правовласників, всупереч вимогам Закону України” Про авторське право і суміжні права “, – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що для конспірації своєї злочинної діяльності зловмисник використовував спеціальний сервіс, який дозволяв приховувати реальний місцезнаходження інтернет-ресурсів.

Як з’ясували правоохоронці, основою прибутку була оплачена реклама, яка розміщувалася на його онлайн-ресурсах.

“У ході досудового розслідування призначено і проведено 36 судових експертиз в сфері інтелектуальної власності та 15 судових комп’ютерно-технічних експертиз. Встановлено, що в результаті злочинних дій правовласникам завдано збитків на суму понад 5 млн грн”, – доповіли в прокуратурі.

Дії чоловіка кваліфіковані за статтею КК порушення авторського права і суміжних прав.

Відомо, що на даний момент досудове розслідування завершено, обвинувальний висновок направлено до Дарницького райсуду столиці для розгляду. Санкція статті передбачає до 6 років позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *