У Києві готується до відкриття гіпермаркет тканин

Група компаній “Текстиль-Контакт” має намір відкрити в вересні новий гіпермаркет тканин в Києві на проспекті Бажана, 38. Як повідомив на своїй сторінці в Facebook засновник групи Олександр Соколовський, об’єкт розташується прямо на виході зі станції метро “Харківська”.

“Тільки в липні ми прискореними темпами приступили до обробки” чорнового “приміщення. І ось на фото то, як воно виглядає сьогодні. Ще трошки – і розставимо обладнання, розкладемо / розвісимо тканини і будемо готові 2 вересня відкритися і працювати для вас поки в тестовому режимі. А вже 17 вересня плануємо повністю все закінчити і запросити всіх на офіційне відкриття! ” – повідомив він.

Рітейл-мережу ТК після ребрендингу отримає назву “ТК-Маркет” замість “Текстиль-Контакт”. За словами Соколовського, ребрендинг торкнувся не тільки назви і корпоративного стилю, але і всього формату.

“10 років тому ми починали йти від невеликих магазинів в 200-300 квадратних метрів і відкрили перший” Склад-магазин тканин і фурнітури “на проспекті Перемоги площею понад 1500 квадратних метрів. Потім з’явилася мережа великоформатних оптово-роздрібних магазинів від 1500 до 2500 квадратних метрів , які стали називатися “каштанами”, а потім супермаркетами “Тканини”, – нагадав він.

У новому форматі, визначеному як “місце текстильних відкриттів”, будуть доступні: підбір тканин з 15 тисяч артикулів в єдиній касової зоні (раніше їх було три); повна лінійка готових виробів домашнього текстилю; підбір всілякої фурнітури; ательє індивідуального пошиття; догляд за речами і “ТК-Екочістка”; зона для регулярних майстер-класів; а також кав’ярня для гостей.

За словами Соколовського, площа відкривається гіпермаркету становить 1800 квадратних метрів, час роботи – з 10:00 до 20:00, а займати він буде весь третій поверх нового торгового центру, на першому поверсі якого знаходиться продуктовий супермаркет Varus. Працювати в ньому буде 38 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *