У Хмельницькій області з’явився новий насіннєвий завод

ТОВ «Агрокрай» відкрило насіннєвий завод потужністю 10 т / добу в Красилівському районі Хмельницької області. Підприємство планує працювати з насінням квасолі, гірчиці, маку олійного, сої, льону, пшениці ярої та озимої.

На заводі встановлено обладнання Westrup, Buhler, повідомляє «Інфоіндустрія».

«Зазвичай аграрії використовують насіння власного виробництва. І за таких умов 5% – це пошкоджене насіння. Якщо посівний матеріал низької якості, то все добрива йдуть в нікуди, в прірву », – пояснив директор ТОВ« Агрокрай »Олег Белявец.

Велика увага в господарстві приділяється розвитку насінництва квасолі.

«В Україні навіть сортів квасолі немає. Квасоля дуже популярна в світі, на Сході, при цьому ми не забезпечуємо і 0,5% потреб Європи. Ми прорахували, що квасоля – дуже високопродуктивна культура, вона дає можливість рано зібрати урожай і підготувати поле до озимим культурам », – пояснив Білявець.

Материнські насіння будуть купувати в США, Канаді, Бразилії. Крім квасолі, будуть пропонувати насіння пшениці озимої та ярої, сої, гірчиці, льону, маку олійного.

ТОВ «Агрокрай» освоює систему точного землеробства, добрива вносяться диференційовано.

«Навесні і влітку використовуємо рідкі добрива, восени – сухі мінеральні добрива. Застосовуємо сівалки точного висіву », – поділився аграрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *