У Хмельницькій області на кошти ЄС створять агропромисловий парк

Два проекти Шепетівської громади стали переможцями конкурсного відбору проектів регіонального розвитку. Всього до Шепетівської громаду надійде 28 млн грн державного фінансування, отриманих від Європейського союзу.

Про це йдеться в повідомленні Хмільниці обласної ради.

Одним з проектів стане створення на території громади агропромислового парку.

«Агропромисловий парк – це прекрасна можливість реалізації, використовуючи логістичну інфраструктуру, інвесторами проектів на нашому майданчику: переробка сільськогосподарської продукції рослинництва, тваринництва, ягідництва і садівництва; обладнання тепличних господарств », – йдеться в повідомленні.

Найважливішим завданням агропромислового парку є збільшення частки сільського господарства в загальному обсязі ВВП, забезпечення продовольством і підвищення рівня життя суспільства, шляхом створення додаткових робочих місць і стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу, податкових надходжень до місцевого бюджету.

Проект планується реалізовувати в три етапи. Зараз, на першому етапі, проводиться визначення доцільності місцезнаходження об’єкта, пошук і виділення ділянки орієнтовною площею 5-7 га, розробка проектно-кошторисної документації. Другий: облаштування території промислового майданчика та реконструкції інфраструктури. Третій: залучення інвесторів і початок господарської діяльності в межах агропромислового парку.

Реалізація проекту відбудеться в 2021-2023 роках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *