У Франції прогнозують історичний мінімум виробництва вина

Виробництво вина у Франції в 2021 може впасти до 32,6-35,6 млн гектолітрів (-24-30% за рік). Це буде історичний мінімум.

Про це свідчать прогнози Міністерства сільського господарства Франції, пише bfmtv.com.

Як очікується, виробництво впаде нижче рівня 2017 року, який був найгіршою з часів закінчення Другої світової війни. До цього призвели сильні весняні заморозки. Зміна погоди викликало хвороби і підірвало фруктовий урожай.

Відзначається, що в цьому році майже всі виноробні райони Франції постраждали від морозних ночей в першій половині квітня. Найбільше постраждали Бургундія (більша частина врожаю), Шампань (-30% врожаю), долина Рони і центральні райони.

Через це міністр сільського господарства Жюльєн Денорманді заявляв про «найбільшої агрономічної катастрофу початку століття». Найбільше постраждали бутони самих ранніх сортів винограду, Шардоне і Мерло, на відміну від пізніх сортів винограду.

Виробництво вина в 2021 році буде близько до результатів 1977 р Тоді виноробство скоротилося через морози і літніх опадів. При цьому падіння виробництва в період з 1977 р по 2021 рік – наслідок регулярного скорочення площ виноградників, йдеться в звіті міністерства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *