У Дніпропетровській області запрацювала 24-мегаваттна сонячна електростанція

У Петриківському районі Дніпропетровської області запрацювала сонячна електростанція “Терра Солар” встановленою потужністю 24 МВт, яка здатна забезпечити чистою енергією 20 тисяч квартир. Головними інвесторами проекту виступили власники промислово-будівельної групи «Ковальська» Олександр і Сергій Пилипенко. Загальні інвестиції в проект склали 450 млн грн.

Площа СЕС – 44 га. Будівництво тривало 9 місяців, і вже з початку лютого станція генерує електроенергію в постійному режимі.

“Я вірю в зелену енергетику і готовий надалі інвестувати в цей сектор, оскільки в Україні у нього великі перспективи. Зараз Німеччина виробляє вже більше 47% всієї електроенергії з поновлюваних джерел, тоді як у нас їх частка менше 5%. Очевидно, нас чекає справжній бум розвитку цієї сфери. у наступні три роки, з урахуванням анонсованих проектів, виробництво електроенергії сонячними електростанціями може вирости в два рази “, – зазначив генеральний директор ПСГ” Ковальська “Сергій Пилипенко.

На електростанції встановлено 71300 полікристалічних панелей Trina Solar (Китай), решта обладнання українського виробництва. Щорічно СЕС буде виробляти 40 млн КВт * год електрики, якої вистачить на забезпечення 20 тисяч домогосподарств. Завдяки роботі “Терра Солар” викиди СО2 в атмосферу можуть скоротитися на 42 тисячі тонн на рік, що сприятливо вплине на екологічний стан промислового регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *