У Danone озвучили головні споживчі тренди

Сьогодні все спостерігають, як змінюються тренди і переваги споживачів на ринку. Серед всіх макросдвігов в компанії Danone виділяють чотири основних.

Про це повідомив директор з маркетингу «Данон» в Україні Андрій Полуектов під час конференції постачальників молока «Лідери разом».

«Перше – це перехід від преміум до доступності продуктів. Сьогодні чинники ціни та доступності для споживачів вийшли на перший план. Також, на зміну додатковим складним продуктовим атрибутам споживачі вважають за краще натуральність і безпеку. Питання екології залишаються важливими, але відійшли на другий план, а головним фактором залишається безпека, оскільки здоров’я для більшості стало головним мегатрендом », – розповідає Андрій Полуектов.

Він зазначає, що в категорії продуктів харчування, відштовхуючись від трендів, серед всіх споживчих зрушень можна виділити також зростання продажів продуктів без лактози і цукру і зростання онлайн-продажів.

«З огляду на це, компанія Danone на початку року прийняла ряд непростих рішень, переорієнтувала ресурси і частину проектів закрила, перенесла, видозмінила. Ми переорієнтували стратегію продажів і приділили особливу увагу зростаючим дискаунтерам і каналах інтернет-продажів. Все це потрібно було зробити в турборежимі », – зазначає Андрій Полуектов.

За його словами, в цьому році заплановане зростання в грошах і обсязі продукції Danone в Україні очікується на рівні 5%.

«Траєкторія зростання частки ринку компанії зберігається. Україна – дуже важливий і ємний ринок для групи компаній Danone », – підсумував Андрій Полуектов.

Для довідки: група компаній «Данон» в Україні є виробником і дистриб’ютором широкого асортименту продуктів харчування. Діяльність компанії в Україні зосереджена на виробництві молочних продуктів і дистрибуції продуктів дитячого харчування. «Данон» в Україні налічує понад 1100 співробітників.

Виробничі потужності компанії представлені двома заводами: «Данон Дніпро» (в м.Херсон) і «Данон Кремез» (в м.Кременчук). Продукція випускається під такими торговими брендами: «Активіа», «Актімель», «Живинка», «Простоквашино», «Простоквашино» для малюків, «Растишка», «Актуаль», «Даніссімо», «YoPro», «Paw Patrol», «Frozen», «Avengers». Напрямок дитячого харчування представлено в Україні брендами «Nutrilon», «Milupa» і «Малюк Истринский».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *