У “Аврори” грандіозні плани на 2022 рік: відкрити в Україні 300 нових магазинів та розпочати експансію до Молдови

Мережа “Аврора” планує цього року відкрити нові магазини у торгових центрах різних регіонів України, а також запустити перші точки на ринку сусідньої Молдови. Про це повідомляє RAU.

“Передусім ми націлені на відкриття магазинів “Аврора Мультімаркет” у районних ТЦ, які готові до доповнення свого пулу орендарів новим форматом. Ведемо переговори і з регіональними ТРЦ, щоб розкрити весь потенціал мережі як додаткового міні-якоря”, – заявив Олег Клопов, керівник проекту в консалтингової компанії Retail & Development Advisor (RDA), виступає брокером мережі “Аврора” і займається підбором локацій для відкриття магазинів.

За його словами, вже помітна предметна зацікавленість девелоперів у залученні такого орендаря.

“Додатковою перевагою мережі “Аврора” є те, що, на відміну від прямих конкурентів, вона працює фіскалізовано, а значить, не несе ризиків для орендодавця”, – додав Клопов.

Він вважає, що український ринок магазинів формату dollar store знаходиться на стадії розвитку та в перспективі зможе прийняти ще 2000-2500 торгових точок подібного формату.

“Цього року компанія планує відкрити ще 300 торгових точок в Україні, а також розпочати закордонну експансію, запустивши перші точки на ринку сусідньої Молдови”, – заявив керівник проекту в RDA.

Торгова мережа “Аврора” – лідер у сегменті магазинів формату dollar store в Україні. Компанія заснована в 2011 році і налічує понад 800 фірмових магазинів із загальним штатом співробітників рітейлера понад 6 тисяч людей.

Наприкінці 2021 року “Аврора” увійшла до лідерів рейтингів дискаунтерів Центральної та Східної Європи. Вона посіла третє місце серед непродовольчих дискаунтерів регіону ЦСЄ — до неї входять 650 магазинів. Її випередили Pepco з 2500 магазинами та KIK з 1000 магазинів. Примітно, що на відміну від більшості конкурентів магазини “Аврора” поки що знаходяться лише в одній країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *