У Аскет Шиппінг очікують, що рівень перевалки зерна збережеться на рівні минулого року

Обсяги оброблених вантажів «Аскет Шиппінг» в Миколаєві за січень-квітень будуть корелювати з торішніми обсягами.

Такі прогнози озвучив директор миколаївської філії «Аскет Шиппінг» Кирило Паливода, йдеться в повідомленні компанії на сторінці в Facebook.

«З урахуванням результату за І квартал (250 тис. Т) і планів на квітень обсяг перевалки складе близько 370 тис. Т. Це не ті рекорди, які були в минулому році, але при цьому на 14% більше, ніж в січні-квітні 2018 р Хоча важливо врахувати, що на скорочення обсягів експортних відвантажень в лютому-березні поточного року значно вплинув активний експорт пшениці в першому півріччі », – пояснив він.

За словами Паливоди, сезон-2019/20 закінчується, по деяких видах вантажів очікується зниження, і це природний процес.

У першій половині травня у «Аскет Шиппінг» запланована відправки останнього теплохода з великою партією пшениці врожаю 2019 р Планована номенклатура вантажів з середини травня до початку нового сезону – шрот і, можливо, партії інших зернових і олійних вантажів.

Для довідки: компанія «Аскет Шиппінг» працює в п’яти морських портах – Бердянськ, Маріуполь, Херсон, Миколаїв, Одеса і співпрацює з найбільшими зернотрейдерами України. У Бердянську «Аскет Шиппінг» надає повний комплекс логістичних послуг, пов’язаних з експортною відправкою зернових вантажів: перевезення вантажів відправника на припортові склади, зберігання вантажу, транспортування вантажу в порт до борту судна, морську перевалку вантажів, оформлення митних і інших документів, необхідних для експортної відправки вантажу, суднове агентування, сертифікацію, лабораторні дослідження, фумігація зерна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *