У Agricom Group назвали терміни запуску другої черги переробного заводу

Agricom Group (ТМ «Добродія») планує в 2021 року відкрити другу чергу власного переробного заводу, що виробляє каші, вівсяні пластівці і сухі сніданки.

Про це розповів виконавчий директор Agricom Group Петро Мельник у коментарі agro-business.com.ua.

«Це буде нетрадиційна цікава упаковка і нові смаки відомої продукції», – розповів директор.

Крім того він підкреслив, що в нинішньому році компанія має намір самостійно забезпечити 60% сировини для заводу.

«Продукція бренду за останній рік подорожчала в середньому на 10% – до цього призвело скорочення посівних площ в Україні під вівсом на 30%. Також зменшилася якість сировини, що вимагає від переробників додаткових зусиль для її доопрацювання. Якщо ще кілька років тому овес підприємство купувало у аграріїв по 110 $ / т, то в 2019 році ціна зросла до 180 $ / т », – додав Петро Мельник.

Разом з тим, за його словами, зростає попит на продукцію підприємства як в Україні, так і за кордоном.

«Експорт продукції ТМ« Добродія »в країни ЄС в 2020 році становить понад 150 тонн на місяць. Загальні обсяги поставок на світовий ринок продукції цього українського виробника перевищили понад 400 т », – пояснює Мельник, відзначаючи, що продукція йде на ринки країн Європи, Африки, Азії і Північної Америки.

Для довідки: Agricom Group – національна агропромислова група, яка спеціалізується на розробці, виробництві і дистрибуції продуктів харчування із зернових культур і об’єднує сільськогосподарські, переробні та торговельні підприємства. Ключовими бізнес-напрямками діяльності є: рослинництво, зберігання зернових і олійних культур, виробництво і торгівля продуктами харчування під торговими марками «Добродія», Super Hercules, San Grano, «Той самий Геркулес».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *