У 2022 р. збережеться тренд на замінники м’яса

Оскільки споживачі шукають смачніші та екологічно чисті продукти, Індія надає широкі можливості для інновацій на основі рослин.

Про це повідомляє компанія Kerry, заявляючи, що Індія є унікальним ринком рослинних білків, пише newfoodmagazine.com.

Зазначається, що в Індії вегетаріанці становлять третину населення, інші 70% також регулярно споживають рослинні білки. Флекситаристи — це споживчий сегмент, який використовує як м’ясо, так і його альтернативу, а також вегетаріанську їжу і є рушійною силою переходу на рослинну основу.

Згідно з дослідженням Kerry, 41% населення Індії вже споживає шість або більше видів рослинних білків, причому більшість страв складається з бобових, салатів, сочевиці або варених овочів.

«Можливості та потенціал для виробництва рослинних білкових продуктів у Індії є багатообіцяючими. Зараз альтернативний ринок м’яса в регіоні оцінюється в $171 млн, і очікується, що до 2025 р. він зростатиме на 8,5% в рік», — зазначає директор з маркетингу Kerry Southwest Asia Саїд Гунджан Пандей.

Він додає, що ці цифри вказують на зсув парадигми у бік рослинного м’яса в країні. Трьома основними рушійними силами цього зсуву є користь для здоров’я, прагнення до різноманітності та розуміння того, наскільки важлива стійка продовольча система.

За прогнозами, глобальний ринок альтернативного м’яса матиме середньорічний темп зростання 14% протягом наступних п’яти років і досягне $9,5 млрд до 2023 р.

Азія на даний час є другим за величиною регіоном у світі за альтернативами м’яса на рослинній основі, на який припадає 22% світових продажів у вартісному вираженні, і за очікуваннями до 2025 р. стане найбільшим світовим ринком.

Проте нове дослідження показує, що в Азії існує значна незадоволена потреба у наданих альтернативах.

«Споживачі шукають продукти з чудовим смаком, текстурою та поживними речовинами, які також відповідають місцевій або регіональній кухні або смакам», — пояснює віцепрезидент і генеральний директор підрозділу продуктів харчування та м’яса Kerry Asia Pacific, Middle East & Africa Ронан Молоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *