Турки інвестували $ 2,7 млн у виробництво халяльного м’яса на Рівненщині

ТОВ «Халяль Компані» в с.Великий Мидськ (Рівненська обл.) Відкрило високотехнологічний забійний комплекс великої рогатої худоби, який буде виробляти продукцію «Халяль».

Про це йдеться в повідомленні Рівненської облдержадміністрації.

Як зазначається, підприємство побудовано на турецькі інвестиції – 71 млн грн (близько $ 2,67 млн). Будівництво цеху почалося навесні. Весь хід побудови, монтажу і закупівлі необхідного обладнання контролювали турецькі експерти, щоб весь технологічний процес відповідав канонічним вимогам Ісламу (Шаріату).

«Після пусконалагоджувальних робіт ми подамо заявку на отримання сертифіката« Халяль ». Він дозволить експортувати продукцію в усі ісламські країни. Перевага також мають і місцеві фермери – вони зможуть не збувати ВРХ за безцінь, а нарешті почати заробляти на реалізації якісного м’яса », – розповідає директор ТОВ« Халяль Компані »Сергій Марчук.

Виробничі потужності нового високотехнологічного забійного комплексу ВРХ – 10 т продукції в зміну. Тут є сучасний цех обвалки, фасування, охолодження, турецька лінія вакуумирования, а також сучасні холодильні камери.