Турецький ритейлер Colin’s відкриє нові магазини в Україні

Турецький рітейлер одягу Colin “s зміцнює позиції на українському ринку запуском онлайн-магазину, оновленням торгових точок і розширенням торговельної мережі. Про це повідомили в Асоціації рітейлерів України.

Зокрема, інтернет-магазин colins.ua почав роботу в лютому 2020 року, де представлений чоловічий і жіночий асортимент поточних колекцій і аутлет товари: в цілому більше 2 тисяч найменувань продукції.

Colin “s також продовжує оновлювати свої магазини і переходить з більш темного концепту на світлий, сучасний дизайн, який був розроблений британським архітектурним бюро. Тільки за лютий Colin” s оновив два магазини в хмельницькому ТРЦ Оазис і київському ТРЦ Piramida.

“Уже найближчим часом наша компанія планує ще кілька відкриттів в Києві. Наступні відкриття слід чекати в двох новітніх ТРЦ Києва: Blockbuster Mall і Retroville. Бренд продовжує шукати нові торговельні площі, гідні стандартів міжнародної мережі. Таким чином, не перестаючи розвиватися як кількістю, так і якістю “, – підкреслив топ-менеджер Colin” s Волкан Пекер.

Відзначимо, що Colin “s почав роботу в Україні близько 20-ти років тому і зараз об’єднує вже 65 магазинів сумарною торговельною площею 21,5 тисяча квадратних метрів. Торгові точки мережі представлені в 31 місті країни і щорічно їх відвідують понад 12 млн покупців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *