Турецький fashion-рітейлер LC Waikiki планує відкрити 60 магазинів в Україні

Турецький fashion-рітейлер LC Waikiki в першому кварталі 2020 року відкриває найбільший магазин мережі в Україні в торгово-розважальному центрі (ТРЦ) River Mall в Києві загальною площею 1,88 тисячі квадратних метрів, а також планує відкрити ще 60 магазинів до 2023 року. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відзначимо, що зараз в Україні налічується 32 магазини мережі, зокрема в Києві, Чернігові, Житомирі, Харкові, Львові, Дніпрі, Кривому Розі, Запоріжжі, Одесі, інших містах.

Нагадаємо, в жовтні 2019 року LC Waikiki відкрив двоповерховий магазин в Івано-Франківському торговому центрі “Велес”, який став найбільшим в українській мережі компанії: його загальна площа становить 1777 квадратних метрів, а торгова – 1415 квадратних метрів.

LC Waikiki – спочатку французький бренд одягу, заснований в 1988 році двома французами. У 1997 році марка була викуплена турецькими інвесторами. Займається виробництвом і роздрібним продажем одяг, взуття та аксесуарів для дітей і дорослих.

Мережа налічує понад 990 магазинів в 47 країнах і планує до 2023 року стати одним з трьох найбільш успішних одежних дилерів в Європі. В Україні з 2013 року. Розвитком мережі LC Waikiki займається ТОВ “Тема Мода Юкрейн” (Київ), створене в 2006 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *