Цукрові буряки в Україні стала нишевой культурою

За даними компанії «КВС-УКРАЇНА», після значного скорочення площі під цукровим буряком залишаються стабільними, незважаючи на невелике зростання в цьому році.

Про це в коментарі AgroPortal.ua розповіла начальник відділу маркетингу і комунікацій компанії «КВС-УКРАЇНА» Вікторія Таран.

«Ми бачимо, що посівні площі під цукровим буряком залишаються на рівні 200 тис. Га протягом останніх років. Виробництво українського цукру залежить від кон’юнктури світового ринку, яка, в свою чергу, залежить від врожаю тростини, цін на нафту, світових запасів цукру і динаміки споживання цукру, – пояснює Вікторія Таран. – По суті, наші площі відповідають нашому внутрішньому споживанню, яке скоротилося ще й після 2014 року, плюс невеликий обсяг експорту в межах 150-250 тис. Т і перехідні залишки ».

За її словами, компанія KWS – безапеляційний лідер з продажу насіння цукрових буряків в Україні та світі. Сьогодні майже 25% грошового обсягу українського ринку насіння цукрових буряків належить гібридам КОНВІЗО СМАРТ, і цей показник з кожним роком зростає, адже все більше аграріїв відкриває для себе переваги цієї технології.

Фахівці компанії «КВС-УКРАЇНА» супроводжують клієнтів протягом усього процесу вирощування від посіву до збирання. Також діє програма «Сервіс насіння цукрових буряків», зареєструвавшись в якій, аграрії мають право на 65% знижку на вартість насіння в разі необхідності пересіву і можуть стежити за посівами цукрових буряків за допомогою супутника. Сервіс насіння буряка – KWS SAAT SE & Co.KGaA

Вікторія Таран розповіла, що для допомоги аграріям створений цифровий сервіс myKWS, завдяки якому всі бажаючі отримують доступ до інструментів, які допомагають вирощувати сільськогосподарські культури. Цифрові інструменти і сервіси існують для всіх культур. Можна планувати сівозміну, стежити за розвитком культур протягом вегетаційного періоду, створювати замітки з проблем на посівах і відправляти нашим агрономам для консультацій. Користування безкоштовне, потрібно лише зареєструватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *