Ціни на українську пшеницю досягли 300 $ / т

Активний експортний попит на тлі зростання світових цін і обмеженої пропозиції з боку виробників привели до зростання закупівельних цін на пшеницю в українських портах до 300 $ / т.

Про це йдеться в повідомленні GrainTrade.

«Аграрії користуються відсутністю дощів, щоб якомога швидше зібрати пізні культури і засіяти озимі, тому не мають часу для продажів пшениці, навіть за високими цінами. Після завершення збирання обсяг пропозицій, перш за все пшениці, виросте, особливо з огляду на зниження цін на кукурудзу під тиском збільшення пропозиції і падіння світових цін », – вважають аналітики.

Закупівельні ціни на продовольчу пшеницю в портах України залишаються на рівні 8850-8950 грн / т або 295-300 $ / т, а на фуражну – на рівні 8100-8400 грн / т або 270-275 $ / т.

Грудневі ф’ючерси на чорноморську пшеницю на чиказької СВОТ в понеділок знизилися, а вчора виросли до 330 $ / т. Ціни на російську пшеницю після 13 тижнів зростання вперше залишилися незмінними.

На світових біржах пшеничні котирування опускаються під тиском низьких темпів експорту і падіння попиту внаслідок високих цін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *