Ціни на продукти харчування в Україні стабільні – НБУ

В Україні ціни на продукти харчування другий тиждень зберігають стабільність. Про це свідчать дані щотижневого звіту Національного банку України (НБУ), передає “Інтерфакс-Україна”.

При цьому за два тижні до цього вони збільшилися на 0,3%, а за три – на 0,2%. Всього, за даними Нацбанку, за місяць продукти харчування подорожчали на 0,6%.

Зокрема збільшилися ціни на хліб (+ 0,2%), м’ясо (+ 0,5%), риба (+ 0,4%), молоко (+ 0,4%), кондитерські вироби з цукру (+0, 7 %) і безалкогольні напої (+ 2,5%).

Алкоголь, тютюнові вироби, побутова техніка, товари для підтримки чистоти і товари особистої гігієни зросли в ціні на 0,4%, 0,2%, 0,1%, 2,5% і 1,1% відповідно.

При цьому в НБУ відзначають, що знизилися ціни на фрукти (-1,1%), овочі (-3,2%), макаронні вироби (-0,1%), яйця (-0,2%), а також на борошно і крупи (-0 2%).

Згідно зі звітом НБУ, вартість доставки із закладів громадського харчування практично не змінилася, що може бути пов’язано з відновленням роботи кафе і ресторанів і, відповідно, зростанням конкуренції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *