Ціни на лохину за тиждень знизилися майже вдвічі

Ціни на лохину як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках за тиждень знизилися мінімум на 40%.

Про це в коментарі AgroPortal.ua повідомив директор компанії «Бетек» Андрій Борисенко.

За його словами, це обумовлено погодними особливостями цього сезону. Він довго відтягувався через холодну весну, почався пізно, але швидко і дуже масово. Після холодної весни відбулося різке потепління, і ягода почала швидко дозрівати, хоча і пізніше, ніж зазвичай.

«Початок сезону стало досить інтенсивним, і через те, що великі обсяги ягоди почали виходити на ринок, ціни почали екстремально знижуватися. Така тенденція спостерігається як в Україні, так і в Європі. Грубо кажучи, з минулого тижня на сьогоднішній день ціни на лохину знизилися майже вдвічі – мінімум на 40%. Це говорить про те, що масові поставки ягоди викликали колапс », – каже Андрій Борисенко.

Також він упевнений, що цей рік для лохини буде дещо краще, ніж минулий, але через те, що багато сортів пошкоджені морозами, спрогнозувати врожайність зараз дуже складно.

«Обсяги виробництва лохини в цілому будуть краще, ніж в минулому році, але все одно вони будуть низькими. Низькі температури, які були взимку, все одно глобально вплинуть на врожайність. Можливо, не всіх сортів, але деяких точно », – упевнений Андрій Борисенко.

Що стосується якості ягоди, то, за його словами, в цьому році воно також буде дещо краще торішнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *