Ціни на каву злетіли до 4-річного максимуму – ЗМІ

Днями через скорочення поставок з Бразилії і логістичних проблем в Колумбії ціни на каву сорту арабіка піднялися до чотирирічного максимуму.

Як повідомляє Trading Economics, вартість липневого контракту на американській біржі ICE піднімалася до максимальних з кінця 2016 року $ 1,572 за фунт перед тим, як опуститися до $ 1,55.

За інформацією “Інтерфакс-Україна”, посуха в найбільших країнах-виробниках кава сорту арабіка привела до зниження прогнозів урожаю в цьому сезоні, а також ризиків для врожаю в 2022 році.

У той же брешемо, експорт з Колумбії, яка є другим найбільшим експортером арабіки, ускладнився через антиурядові протести, які супроводжуються блокуванням доріг.

Тим часом, за даними Financial Times, молоко в найближчий рік може подорожчати до рекордного рівня через зростання попиту в Китаї.

Згідно з прогнозами новозеландської молочної компанії Fonterra, протягом 12 місяців, які починаються 1 червня, молоко коштуватиме 7,25 – 8,75 новозеландського долара ($ 5,29 – 6,39) за кілограм сухого залишку.

Експерти відзначають, що це максимально високий прогноз, який коли-небудь давала компанія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *