Ціни на елітну нерухомість в Києві можуть підскочити на 5 – 8%

Зростаючий попит з боку іноземних інвесторів і, можливо, пожвавлення іпотеки стануть факторами зростання цін на нерухомість в Києві в класах premium і business.

Про це свідчать дані звіту компанії Kiev Standard.

Згідно з дослідженням, до кінця 2020 року в столиці очікується зростання вартості квадратного метра до 5-8%. На думку експертів, попит буде повертатися на свої колишні показники за рахунок проектів від девелоперів з високим рівнем довіри з боку інвесторів, об’єктів на фінальній стадії будівництва, які відповідають заявленому графіку і нових черг існуючих комплексів, які вже введені в експлуатацію.

“Позитивний вплив на показники попиту ми очікуємо і з боку інвесторів, які раніше не виявляли інтересу до українського ринку нерухомості. Негативні ставки по депозитах в західних банках змусять розглядати нові варіанти для інвестицій, в тому числі і ринок первинної нерухомості Києва. І на відміну від локального інвестора, зарубіжні розглядають довгострокові інвестиції “, – повідомили в компанії.

В Kiev Standard відзначають, що одним з вирішальних факторів, який позначиться позитивно на попиті в разі запуску даної програми в 2020 році, стане іпотечне кредитування.

Великі надії у 2020 році ми покладаємо на новий для ринку Києва – сегмент De Luxe. За нашими даними, вже сьогодні активно ведуться роботи над декількома проектами в цьому класі серед провідних девелоперів. Самі проекти, в силу відсутності аналогічного пропозиції і конкуренції, сформують новий рівень попиту в самому високому ціновому сегменті.

У компанії додали, що до кінця 2020 року в Києві очікується старт продажів понад 4 тисячі квартир або близько 350 тисяч квадратних метрів житла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *