Три чверті компаній хочуть залишити частину співробітників на “удаленке” після пандемії COVID-19 – дослідження

Фінансові директори багатьох великих компаній, які переглядають балансові відомості на предмет скорочення витрат, задумалися про можливість переведення частини співробітників на постійну віддалену роботу після завершення пандемії коронавируса, свідчить дослідження консалтингової фірми Gartner.

Згідно з результатами опитування, проведеного в кінці березня за участю 317 фінансових директорів, 74% компаній готові перевести до 5% персоналу на роботу з дому на постійній основі, коли закінчиться пандемія нової коронавирусной інфекції COVID-19. Приблизно чверть опитаних повідомила, що планує залишити на віддалену роботу не менше 20% співробітників.

“Ці дані демонструють, яке довгострокове вплив матиме нинішня криза через коронавируса на способи ведення бізнесу, – заявив Олександр Бант, віце-президент Gartner з питань дослідження фінансової діяльності. – Фінансові директори, які і без того змушені жорстко контролювати витрати, чітко усвідомили економічні переваги віддаленої робочої сили “.

Переклад співробітників на дистанційну роботу все більше розглядається як один із способів економії витрат, що привабливо для багатьох компаній, що зіткнулися з труднощами в умовах кризи, викликаного COVID-19, відзначається в дослідженні Gartner. Крім того, як очікується, це дасть можливість уникнути значного скорочення чисельності персоналу і дозволить звести до мінімуму негативний вплив пандемії на діяльність компаній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *