Трейдінгова “дочка” ДТЕК в 2020 році наростила прибуток в 34 рази

Компанія “Д.Трейдінг”, що входить в структуру групи ДТЕК Ріната Ахметова, у 2020 році отримала 1,6 млрд грн чистого прибутку, що в 34 рази більше, ніж за попередній рік. Про це свідчить фінансова звітність трейдерської “дочки” ДТЕК, повідомляє Liga.net.

Згідно з документом, виручка “Д.Трейдінг” за минулий рік склала 63,3 млрд грн, що 1,5 рази більше, ніж роком раніше – 40,65 млрд грн.

Фінансовий результат компанії до оподаткування склав 2,2 млрд грн. Цей показник у порівнянні з результатом 2019 року збільшився в 38 разів.

У самій ДТЕК пояснюють, що її дочірній структурі вдалося наростити прибуток в 2020 році завдяки двом факторам: зростання в 4,8 рази обсягів продажу газу і “незначного зростання продажів електроенергії”.

Наскільки саме “Д.Трейдінг” збільшив продажі електроенергії, в ДТЕК не уточнюють, але говорять, що маржинальність угод компанії на ринку електроенергії була низькою.

“Показник чистого прибутку визначено високою діловою активністю” Д.Трейдінг “не тільки на вітчизняному, а й на європейському ринку. При цьому маржинальність” Д.Трейдінг “за результатами 2020 року склала 2,5%, що відповідає європейському рівню торговельної маржі”, – заявили в компанії.

“Д.Трейдінг” була створена в січні 2019 року. Компанія займається торгівлею електроенергією, вугіллям і газом в Україні, Угорщині, Словаччині, Румунії, Польщі та Молдові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *