Транспортний гігант Lyft планує відкрити в Україні свій офіс

Найбільша в світі транспортна компанія Lyft планує відкрити R & D-центр в Києві. Як повідомляє прес-служба Міністерства цифровий трансформації (Мінціфри), український R & D-центр буде займатися дослідженням і розробкою продуктів і стане одним з найбільших в Європі.

За інформацією Мінціфри, на сьогоднішній день Lyft доступний приблизно для 95% населення США, а також працює в Канаді та Європі. Все більше людей в світі переходять до використання сервісів з перевезення.

Транспортна мережа Lyft об’єднує в одному додатку прокат автомобілів, велосипедів, моторолерів і транзит.

“В Україні один з найбільш швидкозростаючих ринків ІТ в Європі. Зараз в Україні працюють понад 220 000 IT-фахівців. Саме талант наших інженерів і стрімка цифровизация нашої держави сприяли вирішенню Lyft відкрити R & D-центр в Україні”, – заявив глава Мінціфри Михайло Федоров.

Крім цього, Lyft розглядає можливість вступити в “Дія City”, що дозволить компанії вести бізнес в комфортних, зрозумілих умовах і масштабувати свою присутність в Україні.

У Мінціфри відзначають, що зараз ІТ-сектор в Україні органічно зростає на 20-30% щороку.

Після запуску проекту “Дія City” в Мінціфри очікують збільшення кількості робочих місць – до понад 450 тисяч, а також зростання IT-галузі з $ 6 млрд до $ 16,5 млрд вже в 2025 році.

Lyft – одна з найбільших транспортних компаній світу. Раніше в цьому році вони продали підрозділ по розробці безпілотних автомобілів компанії Toyota за $ 550 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *