Торгпред України допускає подальше розширення переліку заборонених до імпорту товарів з РФ

Україна розширила перелік заборонених до імпорту товарів з РФ в рамках системного перегляду цього списку і в подальшому може додати в нього нові позиції, сказав заступник міністра економіки – продавці України Тарас Качка в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Це був періодичний системних огляд цих товарів, на які є доцільність розширення товарів. Це коло товарів розширюється відповідно до аналізу ринкової ситуації. З одного боку, РФ постійно розширює коло заборонених до ввезення товарів, з іншого – самі учасники ринку також надають аргументи, що є необхідність таких заборон “, – сказав він.

“Це системна робота, тому можна в подальшому очікувати розширення цього списку”, – додав в торгпред.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів доповнив перелік товарів походженням з РФ, заборонених до ввезення в Україну, такими позиціями як пшениця, соняшникова олія, миючі засоби, папір. Перелік заборонених товарів поповнився також поверхнево-активними засобами, газетним папером, картоном, крафт-папером і крафт-картоном, туалетним папером, косметичними серветками, рушниками для рук, скатертинами і серветками, а також рядом інших позицій.

Згідно з даними Держстату за друге півріччя 2020 року, РФ імпортувала в Україну масла на $ 0,1 тис., Поверхнево-активні засоби, розфасовані для роздрібної торгівлі на $ 78,5тис., Миючі засоби та засоби для чищення, розфасовані для роздрібної торгівлі на $ 3, 5 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *