ТОП-5 країн, які закуповують українське згущене молоко

Молочні консерви – єдиний продукт молочної галузі, експорт якого помітно виріс. За перше півріччя – на 12% до 14,2 тис. Т.

Про це йдеться в повідомленні «Інфагро».

«Правда, значна частина цього обсягу представлена ​​не класичними консервами з молока, а молокосодержащие продуктами», – уточнюють експерти.

Основними країнами, куди продаються українські молочні консерви, є Узбекистан (16%), Грузія (13%), Лівія (13%), Киргизстан (10%) і Азербайджан (7%).

«В Україні зростає також і імпорт білоруської згущеного молока. Імпорт молочних консервів в першому півріччі майже досяг позначки в 1,4 тис. Т. При цьому в країну поставляється в основному справжня дорога згущене молоко. На внутрішньому українському ринку білоруські консерви часто продаються дорожче, ніж консерви українського виробництва », – відзначають фахівці.

Крім того, аналітики підкреслили, що в червні досягнуто певного рекорд в експорті. З країни вивезено майже 2,9 тис. Т згущеного молока, що на 36% більше червневого показника минулого року. Також помітно зріс експорт концентрованого молока (без цукру), щодо нового продукту у вітчизняному асортименті.

«У липні навряд чи вдасться повторити червневий рекорд, але експорт згущеного молока все ж буде значним», – прогнозують в «Інфагро».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *