ТОП-3 стартапу, які струснуть ринок альтернативного молока

Світовий ринок альтернатив молочним продуктам в 2028 р перевищить $ 50 млрд, що означає середньорічний темп зростання 12,5% протягом наступних семи років.

Про це з посиланням на дані Grand Review Research повідомляє FoodNavigator.

Якщо раніше в цій сфері переважала соя, то зараз сегмент широко диверсифікувався. За підсумками 2020 р більше 35% ринку альтернативних молочних продуктів – новинки, що використовують в якості основи овес, рис, кокос і кешью. Поступово вони займають затребуване місце на полицях.

Видання також наводить ТОП-3 стартапу з виробництва альтернативного молока, які руйнують традиційні підходи у виробництві.

1. Нове вівсяне молоко від MAD Foods

Більше половини населення світу страждає непереносимістю лактози. Але в Азії, де базується сінгапурський стартап MAD Foods, до 100% населення насилу засвоюють лактозу. Також в регіоні високий рівень захворювань на діабет.

За словами співзасновника і головного маркетолога MAD Foods Анжеліки Тео, їх продукт вирішує обидві проблеми.

«MAD вершковий, смачний, без додавання цукру. І він уже готовий до запуску », – сказала вона.

В якості сировини для виробництва рослинного молока стартап використовує овес. Паралельно компанія працює на ринку кави, і з часом планує підірвати обидва сегмента.

Бренд планує бути присутнім в 1000 роздрібних магазинах до кінця року, а потім розширитися на Австралію, Нову Зеландію і Китай.

2. Брі на основі вівса

У Канаді молода компанія прагне вийти в іншу категорію молочних продуктів: сирів.

«Після виробництва баранини і яловичини виробництво сиру має найвищі викиди парникових газів», – пояснила засновниця і генеральний директор бренду альтернативних сирів The Frauxmagerie Марі-Катрін Марсо.

«За останнє десятиліття на ринку з’явилося кілька сирів на рослинній основі. Тим не менш, вони є дорогими і алергенними. А смак і текстура не зовсім ті », – говорить вона.

Тому був створений Frauxmagerie. Стартап прагне розробити рослинний сир, який на смак і зовнішній вигляд був би таким же, як звичайний.

Стартап вже займається комерціалізацією двох ліній альтернативних сирів. Свіжий асортимент зроблений з мигдалю і включає моцарелу, грецький Frauxmage і Frauxmage Curds. Лінія Aged, зроблена з кешью, включає Botanic True Blue, Botanic Boka, Botanic Camembert і Botanic Swizz.

3. Перший гравець на ринку функціональних йогуртів Китаю

Ще один гравець, який прагне підірвати ринок молочних продуктів, – китайська компанія Wellme.

Стартап створює функціональні альтернативи йогуртам на рослинній основі з пребіотиками та пробіотиками.

Співзасновник Wellme і радник правління доктор Джин Чжоу каже, що він стурбований здоров’ям кишечника.

Пропозиція стартапу – йогурт на рослинній основі, багатий рослинними білками, пребіотики і пробіотиками, який є «збалансованим харчуванням» і має «приголомшливий смак».

У порівнянні з конкурентами, пропозиції Wellme багаті важливими живильними речовинами і містять мало цукру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *