ТОП-10 харчові трендів, які приніс COVID

Якщо раніше словосполучення «ручна робота» свідчило про якість продукту, то в умовах пандемії це термін може здатися непривабливими для споживачів. Нормою стає безконтактне виробництво із залученням роботів.

Це один з головних трендів харчової індустрії, що з’явилися на ринку з приходом COVID-19, пишуть Foodbusinessnews.

Нещодавно консалтингова компанія Bread & Circus Ltd. спільно з платформою для аналізу харчових інновацій Spoonshot виділили ТОП-10 тенденцій, які будуть визначати поведінку споживачів і виробників на харчовому ринку в 2021 р

Крім прагнення до безконтактного виробництва в рейтинг увійшли швидка пряма доставка, вдосконалення «цифрових полиць», і навіть ресторан «біля порога».

«White Castle вже використовує робота Flippy, щоб перевертати гамбургери. Інші компанії застосовують автоматизацію для приготування салатів », – ділитися керівник Bread & Circus Елізабет Москоу.

За її словами, найбільш очікуваними заявами компаній в світі мінливих умов стають «створено роботами» і «перевірка санітарних умов».

Щоб привернути увагу споживачів в новому середовищі, брендам потрібно буде по-іншому «спілкуватися» з ними. Дизайн упаковки, маркування набувають все більшого значення в міру того, як набирає силу «візуальний шопінг без контакту».

Крім того, як вважають аналітики, гряде період скорочення ланцюжків поставок.

«Як тільки споживачі зрозуміють, що вони можуть отримати продукти прямо з ферми або ранчо, вони почнуть це робити. Це економія витрат, висока якість, свіжість за рахунок скорочення часу на доставку », – каже Москоу.

На горизонті – нові пакувальні інновації, в тому числі пляшки для напоїв, виготовлені з екологічно чистої і безпечної для харчових продуктів деревної маси.

І звичайно – подальший розвиток сегмента рослинної їжі. Замінники м’яса і молока стають все смачніше, додає керівник Bread & Circus.

В цілому ТОП-10 трендів харчової індустрії в 2021 р виглядають так:

Більше упакованих продуктів. Кращий дизайн упаковки – споживачі переходять до «візуальному шопінгу».
Диференційований дизайн цифровий полки.
Ручна робота стала спогадом минулого.
Прагнення до сталого виробництва, що спричинить хвилю інновацій в сегменті їжі на рослинній основі.
Розвиток цифрових ресторанів.
Пряма і швидка доставка до споживача.
Експериментальний вечерю прямо біля порога.
Важливість харчових BIPOC-компаній, які лояльні до кольору шкіри.
Удосконалення зворотного зв’язку.
Бездоганний комфорт для веганів – ростуть смакові якості замінників м’яса і молока.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *