Тільки п’ятої частини ресторанів в Україні вдалося домовитися про скасування орендної плати

Держава на законодавчому рівні спочатку порадувало бізнес деякими змінами в норму закону щодо орендної плати в частині звільнення рестораторів від сплати оренди за приміщення на період карантину. Однак, дану норму не всі зрозуміли правильно, так як законодавці лише дозволили самостійно домовлятися бізнесу з орендарями про часткову сплату оренди або її повне скасування. Тому питання оплати оренди площ для ресторанів залишається відкритим і вирішувати його доводиться без сприяння держави.

Про це заявили представники ресторанного бізнесу в рамках ефіру Всеукраїнського антикризового центру рестораторів.

Серед опитаних рестораторів вдалося виявити тих, кому пощастило в цей складний кризовий час мати власне приміщення – це 11% від опитаних. Тим часом, приблизно чверть опитаних знаходиться в процесі переговорів з орендодавцями, продовжують оплачувати оренду приміщення – 12%, отримали відстрочку по оплаті – тільки 2%.

У той же час 18% орендодавців надали своїм орендарям канікули зі сплати на час карантину, а 10% опитаних рестораторів оплачують 10-30% від усієї вартості. Лише 14% орендодавців не йдуть на поступки взагалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *